1 /
2 /
3 /
Mikrolink

Design & Consultancy

Mikrolink çeyrek asırlık tecrübesi ve bünyesinde barındırdığı veri merkezi alanında uzman ve yetkin ekip ile veri merkezi projelerinin en hassas noktası olan dizayn kısmında güvenilir çözüm ortağıdır!

* Projeye En Uygun Tasarım
* Stratejik Planlama
* Profesyonel Uygulama
* İleri Teknoloji
* Doğru Zamanlama
Image
Mikrolink

Design & Consultancy

Mikrolink

Design & Consultancy

Dünyanın 3 farklı kıtası ve 20+ farklı bölgesinde anahtar teslim projeler yürüten Mikrolink’in bir iştiraki olan Mikrolink Desing & Consultancy; veri merkezleri alanında uzun yıllar deneyim kazanmış, sektörün önde gelen mühendis ve uzmanlarının bulunduğu profesyonel bir kadroyla hizmet vermektedir.

Mikrolink Design & Consultancy gerçekleştirdiği projelere artı değer katar!

Daha Fazla Verimlilik

Mikrolink Desing & Consultancy doğru tasarımla yüksek verimlilik sağlayarak; karbon ayak izinin azaltılmasını ve enerji maliyetlerinin düşürülmesini destekleyen projeler gerçekleştirir. Böylece geleceğin yeşil veri merkezlerine katkıda bulunmayı hedefler.

Daha Fazla Performans ve İşlevsellik

Yüksek yetkinliklere sahip sektörün uzman isimlerinden oluşan ekibiyle uzun ömürlü ve 7/24 aktif veri merkezi projeleri hayata geçiriyor.Daha Fazla Tasarruf ve Kontrol

Projenize en uygun tasarım çözümlerini sunarak işletme hedeflerinizi gerçekleştirirken tasarruf ve kontrol imkanı sunar.
Nitelikli Veri Merkezleri
Kalite ve Verimlilik
Proje Yönetimi
otomatica
Global Tecrübe
Alanında Uzman ve Yetkin Ekip
Nitelikli Veri Merkezleri
Kalite ve Verimlilik
Proje Yönetimi
Global Tecrübe
Alanında Uzman ve Yetkin Ekip
otomatica
Mikrolink

Design & Consultancy

Dijital dünyadaki varlığımız artmaya devam ediyor ve gerek iş hayatımız gerekse de sosyal yaşamımız internet üzerinde veri bırakmaya devam ediyor. Dijital dünyada geçirdiğimiz zamanla doğru orantılı olarak ürettiğimiz veriler ise veri merkezlerinde depolanıyor, saklanıyor ve yedekleniyor.

Günümüzde hemen her alanda ihtiyaç duyduğumuz dijital hizmetlerin geneli bilişim sistemleri üzerinden gerçekleşiyor ve veri merkezlerinin önemi artıkça sayıları da hızla artıyor. Veri merkezleri içerisinde bulunduğu sunucular, yedekleme sistemleri, network katmanları ve iklimlendirme sistemleriyle içerisinde son derece hassas dinamikler barındırıyor ve tüm bu sistemlerin sürekliliği, güvenliği ve depolanması büyük önem taşıyor. Bu sebeple veri merkezi projelerinde teknoloji, inovasyon ve profesyonel bakış açısı fark yaratan bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Veri merkezi binalarının yapısal özellikleri kadar içerisindeki tasarımı da projenin başarı grafiğine doğrudan etki ediyor. Veri merkezlerinin her geçen gün değişen ve dönüşen ihtiyaçları için tasarım işleri doğru kişiler ve kurumlar tarafından yapılmalı, nitelikli ekiplere emanet edilmelidir. Veri merkezlerinde içerisindeki donanım ve bileşenlerin doğru, verimli ve güvenilir şekilde çalışabilmesi için çok iyi tasarlanmalı ve bu alanda uzman ekipler tarafından projelendirilmesi gerekmektedir.

Image

Design & Consultancy

Dünyanın 3 farklı kıtası ve 20+ farklı bölgesinde anahtar teslim projeler yürüten Mikrolink’in bir iştiraki olan Mikrolink Desing & Consultancy; veri merkezleri alanında uzun yıllar deneyim kazanmış, sektörün önde gelen mühendis ve uzmanlarının bulunduğu profesyonel bir kadroyla hizmet vermektedir. Lider teknoloji şirketlerinin veri merkezi tasarım projelerini gerçekleştiren Mikrolink Desing & Consultancy sunduğu ileri teknolojili, işlevsel, yüksek güvenlik ve performans sunan tasarım çözümleriyle uçtan uca projeler sunmaktadır. Tüm tasarım süreçlerinde stratejik bir yol izleyerek, projenin kolay yönetilebilir, sorunsuz ve hızlı büyüyebilen aynı zamanda düşük maliyetli olmasını sağlamaktadır. Veri merkezi projesinin amacına ulaşması, yedekliliğinin sağlanması ve sürdürülebilir olması için gereken tüm uygulamaları hayata geçirir.

Veri merkezi planlama, tasarım ve kurulumunda uzmanlaşan Mikrolink Desing & Consultancy, yerli ve yabancı müşterilerinin sektörel gereksinimlerine küresel deneyim ve yüksek standartlı çözümler üretmektedir. Türkiye’de ve dünyanın her yerinde aynı standart ve kalitede hizmet sunma kapasitesine sahiptir. Doğru veri merkezi tasarımının, doğru ekipler ve doğru planlamayla gerçekleşeceğine inanan Mikrolink Desing & Consultancy; sektörde çıtayı yükselterek, en üst düzeyde hizmet vermektedir.

Uluslararası standartlar ve prensiplerle hareket ederek, veri merkezi projelerinin en başarılı şekilde kurulmasını ve yönetilmesini sağlayan Mikrolink Desing & Consultancy ile tanışmak için bize ulaşın.