Mikrolink'te Kariyer

Kurulduğu günden bugüne ‘’en büyük değerimiz İNSAN’’ felsefesini benimseyen Mikrolink; insan kaynakları politikasında, sürekli analiz eden, değer yaratan ve değişen şartlara hızla adaptasyon sağlayan bir yönetim anlayışını benimser.

Tüm etki alanlarına değer katan, insan odaklı kurum kültürünü benimseyen Mikrolink İnsan Kaynakları; dünyadaki ve sektördeki gelişmelere açık, yenilikleri yakından takip eden, doğaya saygılı, sürdürülebilir bir gelecek kurmak için çalışan, sorumluluk bilinci yüksek ve kendini geliştiren çalışanlarıyla faaliyet gösterdiği her sektörde başarılı ve mükemmel sonuçlar elde etmek için en profesyonel yöntemleri kullanır. Mikrolink'i en iyi yansıtan değerler üzerine kurguladığı tüm faaliyetlerinde, güven duyulan bir iş ortamı ve ortak bir kurum kültürü yaratmayı hedefler.

Mikrolink insan kaynakları departmanının temel amacı; stratejik hedefleri doğrultusunda dinamik, devamlı ve gelişime açık organizasyonel yapı oluşturarak, çalışanlarının kariyer yolculuklarına en uygun fırsatları sunmak ve geleceklerini Mikrolink’de görmelerini sağlamaktır.

Mikrolink bünyesindeki tüm departmanların birbirini yol arkadaşı olarak ve yönetim kadrosunu da danışacağı stratejik bir iş ortağı olarak görmesi önemlidir. Paylaşıma ve fikirlere açık değerlerinin temelinde bu vizyon vardır. Dünya genelindeki tüm çalışanlarıyla sürdürülebilir büyümeye yönelik adımlar atarak daha iyi bir dünya kurmak için çalışmalarına devam etmektedir.